wypożyczalnia komputerów

Nasza wypożyczalnia komputerów oferuje klientom wsparcie w zakresie eksploatacji, obsługi, konfiguracji i awarii sprzętu. Pełne wsparcie profesjonalistów gwarantuje naszym klientom iż nie muszą tracić oni czasu na rozwiązywanie problemów technicznych – mogą zlecić to zadanie fachowcom.

wypożyczalnia komputerów
wypożyczalnia komputerów

Dostarczenie i montaż sprzętu

Na Państwa życzenie dostarczymy wypożyczony sprzęt w wybrane miejsce oraz zajmiemy się jego podłączeniem i konfiguracją wszystkich urządzeń między innymi: monitorów, telewizorów, kamer, drukarek, skanerów, projektorów czy systemów nagłośnienia. Korzystając z usług naszych specjalistów mają Państwo pewność iż wszystkie urządzenia będą prawidłowo skonfigurowane, co zapewni komfortową i bezawaryjną pracę.

Nowoczesna wypożyczalnia komputerów

Nasza wypożyczalnia posiada nowoczesny system helpdesk oraz pomocy zdalnej dzięki któremu użytkownicy bezpośrednio mogą zgłaszać problemy i zlecenia do działu helpdek. System pomocy zdalnej umożliwia rozwiązanie większości problemów bez konieczności przyjazdu serwisantów na miejsce. – Dzięki temu możliwe jest błyskawiczne ich rozwiązanie, co przekłada się na zacznie krótszą przerwę w pracy.

Dzięki zdalnemu wsparciu nasi specjaliści nie tylko usuną usterki ale również wprowadzą zmiany na komputerze: zainstalują dodatkowe programy, zmienią konfiguracje komputera. Pomoc zdalna to nie tylko wygoda ale i oszczędność gdyż nie muszą Państwo do tych celów zatrudniać informatyka. Naszymi komputerami zarządzać można również samodzielnie gdyż nie posiadają one żadnych blokad administracyjnych, a klient może na nich dokonywać dowolnych zmian co zapewnia pełną swobodę korzystania z wypożyczonego sprzętu.