Wynajem laptopów

Wynajem laptopów na każdą okazję

Wynajem laptopów jest kierowany w szczególności do firm szkoleniowych oraz organizujących konferencje ale również takich, które zatrudniają pracowników tymczasowych lub do konkretnych projektów. Wszędzie tam może powstać krótkotrwałe zapotrzebowanie na zwiększoną ilość sprzętu komputerowego. My jesteśmy w stanie go Państwu dostarczyć. Nasza firma współpracuje również z firmą Support IT oferując komputer zastępczy na czas naprawy.

Wynajem laptopów

Oferujemy renomowane laptopy największych światowych marek takich ja Lenovo, Dell i HP. Każdy nasz sprzęt posiada licencjonowane oprogramowanie na użytek komercyjny bez ograniczeń systemowych. Dzięki czemu klient może samodzielnie instalować, usuwać i konfigurować oprogramowanie na wypożyczonym sprzęcie według własnych potrzeb.

Dostosowanie sprzętu do potrzeb klienta

Na Państwa życzenie nasza firma dostarczy również dodatkowy sprzęt oraz zainstaluje wskazane oprogramowanie na wypożyczonym sprzęcie. Dzięki temu klient nie musi tracić cennego czasu na instalację i konfigurację oprogramowania. Powierzając to zadanie nam ma pewność że instancją oprogramowania zajmą się specjaliści którzy zainstalują i skonfigurują zlecone przez Państwa oprogramowanie w sposób bezpieczny i profesjonalny. Na życzenie klienta możemy również dostosować oprogramowanie na komputerach do wymogów RODO.

Wynajem laptopów na każdą skalę

Jesteśmy gotowi dostarczyć klientom laptopy na każdą skalę zaczynając już od 1 sztuki jako komputer zastępczy jak i wiele komputerów na dużą konferencje. Nasi pracownicy mogą na miejscu podłączyć i skonfigurować urządzenia peryferyjne takie jak drukarki, skanery, telewizory i projektory. Przy większych wydarzeniach oferujemy również stworzenie tymczasowej sieci komputerowej aby wszystkie komputery bez względu na ilość mały łączność z siecią.

Sprawny i pewny sprzęt

Każdy laptop przed wynajęciem go klientowi przechodzi pełną diagnozę stanu technicznego, dzięki czemu klient ma pewność iż wypożyczony przez niego sprzęt nie ulegnie awarii. W przypadku problemów ze sprzętem klient może dzwonić na numer helpdek a dzięki wbudowanemu oprogramowaniu nasi specjaliści mogą rozwiązać problem zdalnie natychmiast po otrzymaniu informacji o jego wystąpieniu. A w przypadku poważniejszych problemów przyjadą na miejsce i wymienią sprzęt na nowy przenosząc dane z poprzedniego.